Anasayfa / Araba Yarışları / Drift / Tanner Foust’un Formula Drift Rehberi

Tanner Foust’un Formula Drift Rehberi

Tanner Foust’un Formula Drift Rehberi

900 beygir gücündeki  güçlü bir Passat. Tamamiyle senkronize yan tasarım. Top Gear Amerika’daki en büyük drift serisine ev sahipliği yapacak olan bir araba.

Keiichi Tsuchiya’e samimi bir şekilde teşekkür etmemiz gerekiyor . Kesinlikle  O driftin kralı ve 900 beygir gücündeki Passat’ı ile üstteki dumanlı ve yandan çekim fotoğrafı bize sağlaması ile bu satırları sadece okumuyor aynı zamanda kesinlikle yaşıyorsunuz. Özel olarak bu modifiye edilmiş Volkswagen Passat iki kere Formula drift şampiyonu Tanner  Foust önderliğindeki Top Gear Amerika tarafından özel olarak üretilmiştir. Onu muhteşem bir ralli kros uzmanı ve genel olarak Bay Mükemmel olarak adlandırabiliriz, kesinlikle hak ediyor.  Onu motor sproları dünyasının Kaptan Amerika’sı gibi hiç çekinmeden düşünebilirsiniz ve düşünebiliriz.

Pilot Tanner Foust Top Gear programında drift’in çıkışı ve dünya üzerinde çok sayıda hayranı olduğunu çok iyi bir şekilde anlattı.“Tsuchiye eskiden Japonya’da bir spor otomobil şöförü idi.” dedi ve ekledi: “ve bir yarışta lider giderken son birkaç virajda , bir nevi ön kutlama olarak, büyük bir drift gösterisi sunmasıyla beraber bu gösteri sayesinde yarış dünyasından ise drift dünyasında daha çok popüler olmaya başlar hale geldi.” Ve zaman ilerledikçe günümüz drifti gelişerek son halini almaya başladı. Ve milyonlarca genç ve yaşlı drift sayesinde kendisini formula 1 pilotu gibi hissetmeye başladığı bir gerçek. Oldukça tutkunu olduğunu bu işe fazlasıyla gönül veren amatörler olduğunu biliyoruz. Açık bir amacı sezmek, Tsuchiya öyle bir seri başlattı ki, bu konuda yanındaki rakiplerde rekabetçi olabilmek için tüm hünerlerini göstermek zorunda kaldıkları kesin. Bu rekabet sonunda Amerika’ya da vardı ve Formula Drift olarak adlandırılmış oldu.

Tanner göre “Formula Drift şu anda dünyadaki bütün diğer drift serilerinden daha popüler şu anda.” Tanner sıklıkla konuşmasında bu şekilde ifade ediyor.

Sebep? Bu konuda Tanner’dan tam bir bilgi almak isterseniz  nasıl yürüyor Formula Drift, neden bu kadar popüler. Yanlardaki dumanlardan gözünüzü alabildiğinizde, bu eğlenceye sizin de katılmak istediğinizden eminiz. Formula Drift ile ilgili aklınıza takılan tüm cevaplar izleyeceğiniz videoda…

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2016 Model Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse

Çar, Nisan 22, 2015 1:33pmURL:Embed:2016 Model Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Tekniğin sanata, sanatın tekniğe …