Anasayfa / Araba Yarışları / Off Road / Sinop Off Road Yarışları

Sinop Off Road Yarışları

Sinop Off Road Yarışları

Gelenekselleşmiş olan Kunduz eğlencesi ve Off road yerel yarışları yine izleyenlerin nefeslerini kesiyor. Ordu’nun Fatsa ilçesinde başlayan Karadeniz Mahalli off road yarışları; Ordu’nun Fatsa ilçesinde başlayan Karadeniz Mahalli yarışları başlangıç olarak Samsun Vezirköprü, Rize ve Karabük’ten sonra Sinop’ta bitiş bularak off road heyacanı tamanlanıyor. Kıyasıya mücadele içinde geçen yarış 3 etap ve toplamda dokuz tur ile tamamlanıyor. Sinop Off Road yarışması 15-16 Kasım 2014 tarihlerinde Sinop’un Gerze İlçesinin Cayva mevkiisinde yapılıyor. Off road severlere istedikleri çamur deryasını fazlasıyla verebilen doğal zemini olduğunu söyleyebiliriz.:)

Sinop off road yarışması sonunda genel klasmanda birinci gelen takım ise Trabzon Off Road Kulübü’nden Sinan Aydın- Adem Yazıcı ikilisi oluyor. Yine Trabzon Ofroad Kulübü’nden Mustafa Güner- Yahya Şahin ikilisi ikinci olurken, Gölköy Ofroad Kulübü’nden İsmail Garip-Aziz Günay ikilisi yarışmayı üçüncü olarak tamamlıyor. Off road yarışmasını sınıf birincileri ise S-1 sınıfının birincisi Ordu Ofroad Kulübü’nden Alaattin Yıldırım-Özay Aksu ikilisi S-2 sınıfının birincisi ise Trabzon Ofroad Kulübünden Mustafa Güner- Yahya Şahin ikilisi, S-3 sınıfının birincisi ise Rize Rescue Team Kadir Küçükaydın- Bayram Topal ikilisi, son olarak S-4 sınıfının birincisi ise Trabzon Off road Kulübü’nden Sinan Aydın- Adem Yazıcı ikilisi oluyor. Kazanılan dereceleri göz önüne aldığımızda, yarışmaya Trabzon Off Road kulübü damgasını vuruyor.

Sinop Off Road yarışmasını izleyen seyircilerin yüzlerinde yarışmanın ne kadar eğlenceli ve zevkli geçtiğini okuyabiliriz. Görüntülerin başında Off road yarışması haricinde festival kapsamında seyircileri heyecana dahil edebilmek adına oldukça eğlenceli ve zevkli oyunlar organize edilmiş. Bu zevkli ve eğlenceli oyunlar sayesinde festivale oldukça geniş katılım sağlarken, renkli görüntülere sahne oluyor.

Videonun süresini oldukça uzun bulabilirsiniz, ama keyifli dakikalar geçireceğiniz garanti 🙂

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …