Anasayfa / Araba Yarışları / Off Road / Range Rover’la Off Road Macerası

Range Rover’la Off Road Macerası

Range Rover’la Off Road Macerası

Gerçek şu ki Terminatör’ün erken çıkışı hiçbir şeyi değiştiremeyecekti. Bunun sebebi Range Rover’ın standart yol lastiklerine sahipken yol bunun için hiç uygun bir yol değildi. Ve elbette bu konudaki avantaj Terminatör’ü öne geçirir. Terminatör özel bir araba kontrolü tamamen uydulardan alınan verilerin aracın beynine yüklenmesi ile sağlanıyor. Bu yüzden arazide tam bir kontrolü var. Bu veriler üzerinden dronelar sayesinde uzaktan tam bir kontrol sağlanabiliyor.

Range Rover ise yeryüzündeki en iyi off road araçlarından biri elbette. En büyük özelliklerinden biri ise off road sırasında dahi yüksek hızlara çıkabilmesi. Ayrıca içerisinde zemine göre tepki verebilme özelliği mevcut. Bu da size gittiğiniz zemine göre değişik seçenekleri aktif edebilme şansı tanıyor. Bu özelliğe yenilik olarak getirilen ise otomatik modu. Bu mod sayesinde araba size ihtiyaç duymadan zemin durumuna göre otomatik olarak seçenek değiştirebiliyor.

Bu yarışta ise hıza ihtiyaç duymaktasınız ki bu da ne kadar araba iyi ve uygun seçenekte olsa da hiç kolay bir şey değil. Zemine göre tepki verme modunu da kullanarak kısa yolları deniyor sunucu, tepeden iniş modu gibi. Ve bu kısayol sayesinde öne geçmeyi başarıyor. Ve işin güzel tarafı da tam öne geçtiği noktanın devamında kumlu hız yapabileceği bir yol mevcut.

Bu noktada Terminatör’ün inanılmaz özelliklerini kullanarak daha kısa bir rotadan bitiş çizgisine gitmekten başka şansı yok ve o da bu şansı değerlendirmek istiyor. Bütün ayarlar drone tarafından Terminatör’e uygulanıyor ve rotasında yola çıkıyor. Range Rover hızlı olsa da Terminatör inanılmaz engelleri aşarak daha kısa yolu kullanabiliyor. Terminatör öne geçip nehri de geçtiği içni artık son süratine ulaşabilmekte ve bu da arkadaki Range Rover’ın daha fazla çaba harcamasını gerektirmektedir. Son tırmanış ve zirvedeki finişe hıza uygun olmayan kısa yol yerine daha uzun ama hıza uygun yolu tercih eden Range Rover ulaşıyor. Range Rover’la Off Road Macerası sınırsız adrenaline imza atıyor.

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …