Anasayfa / Araba Yarışları / Off Road / Off Road İzlanda Şampiyonası

Off Road İzlanda Şampiyonası

İzlanda Off Road Şampiyonası’nı kaçırdınız mı? Şampiyonanın en seçkin görüntüleri burada!

Off Road İzlanda Şampiyonası

İzlanda Off Road Şampiyonası’nı kaçırdınız mı? Şampiyonanın en seçkin görüntüleri burada! İzlanda’da tam bir kış macerası. Eğer sıradışı sporlardan hoşlanıyorsanız off road tam size göre bir spor. Eğer İzlanda’ya bir gün yolunuz düşecek olursa, Off Road yapacağınız adresler arasında mutlaka size Reykjavik ismini önerirler. Reykjavik yakınlarında yapılacak şeyler arasında off road en popüler olanıdır… Doğa ile mücade savaşınızda tüm imkanları tüm doğallıklarıyla sunan bir coğrafya. Yarış pistinin tamamı toprak ve engebeli zeminlerden oluşuyor.

Formula Off Road 2014 yılında İzlanda’nın kuzeyinde olan Akureyr kasabında gerçekleşiyor. Popülasyon olarak İzlanda’nın dördüncü büyük beldesi. Akureyr’de gerçekleşen Off Road yarışında görüntülerin başında da gördüğümüz 1600 beygir gücüne sahip, twin turbo tam bir off road canavarı. İzlanda Off Road formula yarışına kucak açan topraklardaki zorlu mücadele oldukça keyif verici. Off Road araçları ve pilotlarının nefes kesen mücadelesi, İzlanda’yı tozu toprağa kattığını görüyoruz. Doğa ile mücadele etmek ve okumak off road’un olmazsa olmazıdır. Ama bu kesinlikle doğaya zarar vermek anlamına asla gelmiyor.

Off Road pilotlarının pek ağacın bulunmadığı ama en gebeli zeminlerde olmayı tercih etmesi, özellikle İzlanda’da konuşlandıkları alan, off road mücadelesine oldukça elverişliydi. Sonuç ortaya nefes kesen, çamurlu mücadele görüntüleri çıktı. Yarışmacı pilotların arazi araçlarıyla doğada engelleri aşarak, doğayla mücadelesine tanıklık etmek istiyorsanız bu görüntüleri kaçırmayın. Siz de düz asfalt çizgilerinden sıkıldıysanız ve doğa seviyorsanız bu amansız mücadele tam size göre.
Off Road İzlanda Şampiyonası baştan sona çok keyifli anlara sahne olarak izleyenleri kolay kolay unutulmayacak bir deneyim yaşattığı kesin. Sözü çok fazla uzatmayalım, sizi Off Road İzlanda şampiyonasının enfes mücadele görüntüleri ile başbaşa bırakalım…

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

Off Road yapacaksanız böyle bir aracınız olmalı

Cts, Kasım 22, 2014 10:28amURL:Embed:Dünyanın en mükemmel off road aracı ile tanışmaya hazır mısınız? Off …