Anasayfa / Araba Yarışları / Drift / Motosiklet ve Polisin Amansız Drift Mücadelesi

Motosiklet ve Polisin Amansız Drift Mücadelesi

Motosiklet ve Polisin Amansız Drift mücadelesi

Oldukça büyük, keyifli ve profesyonel bir prodüksiyon ile hazırlanmış kimi yerlerde nefeslerinizi tutacağınız renkli görüntülere sahne olan bir şov.  Bakmayın siz onların arkasından aynasızların kovaladığına… J Şovu düzenleyen ekip ve sürücüler o kadar tatlı ki, niye mi ? Şovu çekerken kesinlikle herhangi bir hayvana zarar vermedik diye de videonun altına not düşebilecek kadar hassas çocuklar oldukları için… Hayvanseverlerden tam not aldıkları kesin….Ve görüntüler özel izin alarak trafiğe kapatılmış Amerika’nın herhangi bir eyaletinde adını bilmediğimiz engebeli ve bol virajlı ıssız yollarda çekilmiş.

Şovları için özel olarak  adlandırdıkları Empire (İmparatorluk) takımı Ernie Vigil ve Nick Apex ikilisinden oluşuyor. Son bir yılda Ernie ve Nick bu engebeli ve bol virajlı yolları kendi arkabahçeleri olarak gördüklerinden dolayı adrenalin ve yeteneklerini gösterebilecekleri oyun alanına çevirterek adrenalin zirvelerinde dolaşıyorlar. Şovun kurgusuna göre, yine bir gün engebeli ve bol virajlı yollarda iki tekerleri ile macera ararken, bir polis hız limitini aştıkları için ikilimizin peşine takılır. Senaryo gereği bu ikili, polis memurunun hız limiti uyarılarını aştınız ikazlarına dikkate almayarak heyecan dolu kovalamacının işaret fişeğini atar. Şovun ilerleyen dakikalarına doğru ikilinin espri ve mizah anlayışı doruklara çıkıyor ama bir gram bile eksik olmayan heyecanda beraberinde. İzlerken nefes almanız zorlaşabiliriz, oldukça keyifli, şaşırtıcı, tahmin edilemez soluk soluğa bırakabilen bir şov olduğu kesin.

Freestyle iki teker sürücülerinin şov için kullandıkları donanınımı merak edenlere;

Ernie Vigil’in kullandığı motorsiklet 2011 model TRIUMPH 1050 SPEED TRIPLE olmakla beraber takım arkadaşı Nick Brocha’nın kullandığı motorsiklet  2011 model TRIUMPH 1050 SPEED TRIPLE. Kullandıkları kasklar ise Icon Variant Helmet, ceket Icon Overlord Prime Jacket, pantolon Icon Overlord Prime Pant, Botlar Icon 1000 Elsinore Boot. Bu donanımları satın almak istediğinizde bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz. http://www.rideicon.com/

İnternet üzerinde toplamda 3 bölüm olarak yayınlanan Motorsiklet vs Otomobil drift şovunun diğer bölümlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Monsters sponsorluğundaki şovun birinci bölümü
https://www.youtube.com/watch?v=VYpOFimB7ZA

İkinci Bölümü
https://www.youtube.com/watch?v=Te0V71sGoxA

Üçüncü Bölümü
https://www.youtube.com/watch?v=uoiVtXtS444

 

 

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

Dünya Supersport Şampiyonası’nda Zafer Cluzel’in

Pts, Haziran 8, 2015 10:52amURL:Embed:Dünya Supersport Şampiyonasın’da Zafer Cluzel’in İki teker dünyasının en önemli heyecan …