Anasayfa / Araba Yarışları / Drift / Mike Ryan Drift Şov

Mike Ryan Drift Şov

Mike Ryan Drift Şov

Hiç şüphesiz Mike Ryan drift dünyasının en çılgın isimlerinden biri. Mike Ryan drift şovunu, California eyaletine bağlı Long Beach rıhtımında Castro turbo kamyonu ile birinci sınıf bir şova imza atarak gerçekleştirdi. Bilmeyenler için Mike Ryan, Amerika’nın en eski otomobil yarışlarından biri olan Pike Peaks şampiyonu ve aynı zamanda ünlü bir dublör sürücüsüdür. Limanda gerçekleştirdiği muazzam performansı ile göz doldurdu.

Dakika 2.15’den itibaren Daniel Leavitt aracı ile Mike Ryan’a eşlik ederken, konteynırlar arasında yaşanan ikili mücadele aksiyon filmlerini aratmayacak derecede. Dar alandaki konteynırların arasından sert virajları büyük yetenekle alan Ryan ve Leavitt, kendi ekseni etrafında patinaj çekerek konteynerler arasındaki o muazzam şovunu tamamladı. İlerleyen dakikalarda lastikler çılgınca patinaj yaparak asfaltta siyah izler oluşmasını sağlıyor. Bir çok sürücü için en temiz haliyle driftin zirvesidir. Limanın bir tarafına doğru uzanan konteynerlar ve diğer tarafında şov için yerleştirilmiş rampalar, bu işi nasıl profesyonelce yaptıklarını ve işlerini nasıl ciddiye aldıklarını gösteriyor. Sonuç ortada, aksiyon filmlerini aratmayacak şekilde ikili mücadeleleri izlememize olanak sağlıyor. Ayrıca bu görüntülerin onlarca denemeler sonucu ortaya çıktığını, kamera arkası görüntülerde bir çok denemelerden sonra en iyi sonuca ulaştığını bilmekte fayda var.

İzlemiş olduğunuz görüntülerde birinci sınıf aksiyon ve gerilim havasını verebilmek için Hollywood’un ünlü dublör sürücüleri ve teknisyenleri bir araya gelerek yeni Mercedes ML 63 modifiye kamera arabasını kullandılar. Farklı sayıda kamera kullanarak değişik açılardan görüntülenen Mike Ryan Drift Şov, youtube üzerinden izlenme rekoruna ulaştı.

Trafikte aracınız ile dönerken, vites değiştirirken, fren ayak hareketleri yaparken, el frenini çekerken ve elbette gazı köklerken drift yapmayı hayal edeniniz oldukça vardır. Hayalinizin gerçeğe dönüşmesi her zaman sizin elinizdedir. Bu nedenden ötürü drift denemeleriniz trafiğe kapalı bir alanda veya özel bir pisti tercih ederek yapmanız daha doğru olacaktır.

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …