Anasayfa / Arabalar & Otomobiller / Miami’de Düzenlenen Tuning Fuarından Görüntüler

Miami’de Düzenlenen Tuning Fuarından Görüntüler

Miami’de Düzenlenen Tuning Fuarından Görüntüler

Miami 2013-2014 Tuning Fuarında, muhteşem ve seksi güzellikteki kadınlar, arabaların güzelliklerini ve özelliklerini gölgede bırakıyor. Bu konuda bahse girebilirim. Kimbilir, belki de firma sahipleri erkeklerin özellikle, araba ve kadınlar arasında yaşadığı o gelgiti, fırsata çevirmenin yolunu bu şekilde bulduklarını düşünüyorlardır. Ne dersiniz…Üretici firmalar, araba ve modifiye tutkunlarını bu anlamda zorlu bir seçim içerisine atıyor. Amaç da bu zaten. Firmanın ticari kaygılarından ötürü, pazarlama faaliyetlerinde bir denek olduğunuzu hissetmiş olmanızı sağlasa da sektör, araba gibi bir metanın yanında, kadını da meta olarak görmektedir.

Bu arada Miami’de düzenlenen tuning fuarındaki görüntülere dikkatli baktığımızda, “sarışın kadın, seksi kadındır” imgesinin aslında yerle bir olduğunu, etkinlikte fazlasıyla esmer ve kumral kadınların sayıca fazla olması, araba fuarının tamamıyla egzotik bir atmosferde geçmesini sağlamakta.Görüntülerde özellikle dikkatimi çeken, bazı erkeklerin ailesi yani çocuğuyla fuara gelmesi, üstüne üstlük bazılarının yanında eşlerinin olması, kıskançlık durumuna yol açıp açmadığı, merak konusu elbette. Dikkatimi çeken fuarda çalışan manken kadınların, gün boyu saatlerce yüksek topuklu ayakkabıyla ayakta durarak, aynı performansı sergileyebilmiş olmaları ayrıca takdirlik.

Ama siz siz olun bir gün Miami’de Düzenlenen Tuning Fuarına katılacak olursanız yalnız veya arabalardan anlayan bir erkek arkadaşınızı getirmeniz fayda sağlayacaktır. Güzel bir kadını taciz etmediğiniz sürece izlemeniz kimsede sorun yaratmayabilir ama kadınları izlerken kaçırdığınız araba ve tasarımlar sizin kaybınız olacaktır.

Kadınların büyüsünden fırsat olur da, fuardaki tuning görüntülerine dikkatli bakacak olursak, bazı araçlarda sadelik temel alınarak yapıldığında, fazlasıyla estetik sonuçlar verebiliyormuş.Bu arada tuning’e meraklıysanız bu konuda yalnız değilsiniz, ülkemizde hiç de azımsanmayacak tutkulu bir kitleye sahip, hatta bu konuda sadece tuning alanında yayın yapan, Tuning Türkiye dergisini tavsiye edebilirim.

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …