Anasayfa / Arabalar & Otomobiller / Maxx Magazine Tuning Fuarı

Maxx Magazine Tuning Fuarı

Maxx Magazine Tuning Fuarı

Maxx Magazine Tuning fuarına değinmeden önce, görüntülerin başındaki upuzun kumsal ve masmavi güneşli bir gökyüzü altındaki okyanusun muhteşem güzelliğini bahsetmeden geçemeyeceğim. Bu muhteşem sahile olur da bir gün yolunuz düşerse, California eyaletine bağlı Orange Country’e gitmeniz yeterli olacaktır…

Maxx Magazine Tuning Fuarı, Maxx Magazine dergisi sponsorluğunda her sene Kuzey Amerika’da 30’dan fazla eyalette gerçekleşiyor. Geçtiğimiz sene 25 Haziran’da Amerika’nın en zengin bölgelerinden biri olan California Orange Country’de otomobil ve tuning severlerin beğenisine sunuldu. Kuzey Amerika’daki otomobil ve yedek parça üreticilerinden tutun da, modifikasyon meraklılarına kadar bir çok üretici ve tasarım atölyelerinin katıldığı görkemli bir fuar. Fuarda yeni nesil gösterişten uzak tuning tasarımlarla beraber bir o kadar görkemli tunning araba tasarımları ziyaretçilerin beğenilerine sunulmuş. Maxx Magazine tuning fuarında otomobillere ait ses, elektronik, multimedya, elektronik, ışık, dış dekorasyon, iç aksesuarlar, modifikasyon, kaplama, bakım, tamir ve yedek parça konularındaki yeni teknolojik uygulamalar sergilenmiş. Bunların yanı sıra fuarda hava filtreleri, egzoz, helezon yaylar, fren diskleri, Jant, turbo kitleri, havalandırma ızgaraları, akü, oyun sistemleri, oto müzik sistemleri ve tasarım atölyeleri tarafından modifiye edilmiş otomobiller ve kamyonlar da ayrıca fuar ziyaretçilerinin beğenilerine sunuluyor.

Ve her zaman olduğu gibi Maxx Magazine Tuning Fuarında muhteşem ve seksi güzellikteki kadınlar, arabaların güzelliklerini gölgede bırakıyor. Siz siz olun her zaman olduğu gibi araba fuarlarına, erkek arkadaşlarınızla beraber veya tek gidin. Eşiniz veya sevgiliniz tarafından fuardaki seksi ve güzel kadınlar yüzünden kıskançlık kavgasına tutulabilirsiniz. 🙂 Zaten otomobil ve yedek parçalar bir kadının ne kadar ilgi alanına girebilir ki. Fuarı etraflıca ve detaylı gezmek istiyorsanız mutlaka otomobile ilgi duyan bir arkadaşınızın size eşlik etmesi daha yararlı olacaktır.

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …