Anasayfa / Araba Videoları / Ken Block / Ken Block Gymkhana 7 ile Yeniden Los Angeles Sokaklarında !…

Ken Block Gymkhana 7 ile Yeniden Los Angeles Sokaklarında !…

Ken Block Gymkhana Seven ile Yeniden Los Angeles Sokaklarında !…

Ken Block ve ekibinin hazırlamış olduğu ağır modifiyeli 1965 model Ford Mustang Hoonicorn ile Los Angeles sokaklarının tozunu attırdı. Ken Block’un yeni şaheserini kaçırdıysanız, hiç durmadan izleyin 🙂 Gerçekten çok ama çok iyi bir prodüksiyon.

Ken Block’un yeni oyuncağı olan ağır modifiyeli Hoonicorn RTR Ford Mustang ile asfaltı bir kez daha ağlatıyor…! Ken Block, yeni arabası Hoonicorn RTR Ford Mustang ile Los Angeles sokaklarını birbirine katarak muhteşem nefes kesici görüntülere sahne olan bir şova imza atıyor. Block’un yeni oyuncağı olan  Ford Mustang Hoonicorn’un kaputunun altına baktığımızda 6.7 litrelik V8  ve 845 beygir gücünde motora sahip. Sanırım Block’un eski aracı olan Ford Fiesta’ya artık veda zamanı geldi diyebiliriz…:) Onun yeni gözdesi 65 model Ford Mustang, ama ne Mustang ! Bu araba gerçekten benzersiz modifiye tasarımıyla eşsiz. Belki de bir çoğunuzun hayallerindeki Mustang’i bile yapmış olabilir. Arabanın tasarımı The Hoonigan tarafından özel olarak hazırlanıyor.

Aynı zamanda profesyonel ralli pilotu olan Ken Block için özel olarak hazırlanan parkurda yaptığı şov ile yine her zamanki gibi nefesleri kesti. Ken Block, Gymkhana 7 serisi şovu ile, gerçekten efsanevi bir şekilde asfaltın tozuna attıra attıra geri dönmüşe benziyor. Hayranları ve takipçileri Ken Block’un Gymkhana şovları ile ünlendiğini gayet iyi bilirler. Block yapmış olduğu müthiş driftleri ve hazırlamış olduğu şovlarıyla izleyicileri her defasında şaşırtabiliyor ve şovları onu kendi alanında oldukça eşsiz kılabiliyor.

1965 model 4×4 Ford Mustang ile yaptığı efsanevi şov ile Ken Block sevenlerine oldukça heyecanlı ve etkileyici anlar yaşatmasını gayet iyi biliyor. Los Angeles’ın sokaklarında yapmış olduğu nefes kesici görsel şov ile aldığı “Driftin Kralı” ünvanının hakkını bir kez daha vermiş oldu.

* Bu arada Gymkhana kelimesini ilk defa duyanları için ne anlama geldiğini bir kez daha belirtmekte fayda var; Drift ve draft yapmak isteyen pilotların yeteneklerini gösterebilmeleri için özellikle tasarlanmış, trafiğe kapalı özel sürüş alanına Gymkhana denir.

 

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

Lamborghini Diablo ile Drift şov

Per, Mart 5, 2015 10:39amURL:Embed:Lamborghini Diablo ile Drift şov Evet gözlerinize inanamayacaksınız, Bu dünyada, Lamborghini …