Anasayfa / Lastik / Goodyear UltraGrip 9 Kış Lastiği

Goodyear UltraGrip 9 Kış Lastiği

Goodyear UltraGrip 9 Kış Lastiği

Dünyanın en iyi kış lastiği Goodyear Ultragrip 9 test görüntüleri. Bu muhteşem performansı izlemeden sakın lastik almayın. Kış lastiğiniz satın almak istiyorsanız ve alacağınız lastiğin özellikle ıslak, karlı ve buzlu zeminlerde performansını görmek istiyorsanız bu videoyu kesinlikle izlemeniz gerekir.

Efsane olarak adından söz ettiren UltraGrip 8’den sonra, Goodyear firması UltraGrip 9 ile adını oldukça sık duyuracağa benziyor. Ultra Grip 9’un lastik etiketine bakacak olursak UltraGrip 8’den daha az yakıt harcıyor. Goodyear firmasının arkasında, güvenliği baz olarak merkezine koyan yüzyılı aşkın bir yenilik ve arge süreci var. Goodyear UltraGrip 9 kış lastiği en sert hava koşullarında bile üstün performans göstermesiyle göz dolduruyor. Karlı hava ve zeminler mükemmel fren mesafesi sağlarken, suda kızaklamayı engelleyici aktif direnç için oluk tasarımı oldukça etkin olmaktadır. Bu lastik özellikle Şehir içi otomobillere ve compact arabalara hitap eden bir kış lastiğidir. Goodyear Ultragrip 9 özellikle zorlayıcı kış şartlarında kesin bir kontrolü amaçlayarak bir sürüş gerçekleştirmenizi fazlasıyla olanak sağlıyor.

Ultra Grip’in lastik desenini inceleyecek olursak; karlı havalarda daha fazla çekiş gücü için, çok fazla oranda sırt blogu (+%12), yüksek oranda fazla kanal (+%16) ve artan boşluk oranı ise (+%17). Islak zeminli yollarda kaymaya karşı daha fazla direnç için, yatay kanalların yeniden yönlendiriliyor. Daha fazla direksiyon hakimiyeti için, 3D kanallar sayesinde kendini kilitleyen lastik sırt blokları sayesinde daha güvenli bir sürüş konforu sağlamaktadır.

Lastiğin geliştirilmiş kauçuk hamur formülü sayesinde yaş ve karlı zeminlerde çok daha iyi kavrama kabiliyeti olması daha az yakıt tüketimi yapmasını sağlıyor. Lastiğin bileşeninde Hélio Compaund 4G ayçiçek yağı içerdiğinden ötürü düşük ısılı havalarda gayet iyi lastik performansı sağlar.

 

 

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …