Anasayfa / Araba Yarışları / Off Road / GMC Yukon Off Road

GMC Yukon Off Road

GMC Yukon Off Road

GMC Yukon XL ile amansız bir off road macerası izlemek isteyenler için adrenalin dolu görüntüler…Doğa ile amansız mücadeleye giren GMC Yukon’un performansı renkli görüntülere de sahne oluyor. Bu mücadeleyi Off road severler kesinlikle kaçırmamalı.

Hiç süphesiz GMC Yukon XL yeryüzündeki en iyi off road araçlarından biri elbette. Bazılarınıza abartılı gelmiş olsa da, kimsenin itirazı olabileceğini pek sanmıyorum. Dünyaca ünlü General Motors’un üretmiş olduğu markalar arasında GMC Off road ve spor amaçlı üretilmiş bir SUV’dur. Ama Amerika’da daha çok bürokratların koruma ve takip amaçlı olarak fazlasıyla kullanılmaktadır. Son yıllarda ülkemizde başbakanlık koruma arabası olarak tercih edilmekte.

GMC Yukon XL uzun modeli Chevrolet Suburban’ın ikiz kardeşi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu videoda kayalık ve engebeli bir dar vadinin içerisinden geçerek, zirveye doğru gitmeye çalışan GMC Yukon’un amansız mücadelesini izliyoruz. Kahramanlarımız kalabalıktan ve sınırdan uzak, eskiden dere yatağı olan bir kayalık içerisinden geçmeye çalışıyorlar, tabii ki takım ruhuyla. Doğa içinde bulunmaktan büyük zevk almaya çalışan ve macera ile iç içe yaşamayı seven, takım ruhu ile bir araya gelen insanların aşamayacağı zorluk yok gibi. Ayrıca sıradışı olan bu off road mücadelesinde, dar ve engebeli yollardan geçmeye çalışan sürücünün performansı kesinlikle gözlerden kaçmamalı. Kayalık yarlardan onca zorluğu aşarak hedeflenilen zirveye varmaları, sanırım günün en güzel hediyesi….Ve bir kez daha görüyoruz ki, off road amansız zorlayıcı şartlar altında, zor engeller ile kıyasıya mücadele içeren adrenalin dolu bir etkinlik. Günümüzde off road daha çok hobi olarak görülmekte ama daha çok bir yaşam biçimi.

Eğer sizin de GMC Yukon XL gibi bir canavarınız varsa geriye tek bir şey kalıyor, canavarı doğanın zorlayıcı koşulları altında araziye salıp profesyonel sürücülerin kontrolüne bırakmak olacaktır.

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …