Anasayfa / Araba Yarışları / Drift / En iyi Ken Block Drifti İzle

En iyi Ken Block Drifti İzle

Efsanevi driftçi Ken Block’un en iyi drift gösterilerinden birisi!

Görüntünün ilk sahneleri kulaklarımızı kanatırcasına bir egzoz patlamasıyla başlıyor. Bu tarz şovların konseptinde sıklıkla farklı seslerden egzoz patlamalarını görürüz. O değil de, bu nasıl bir özgüvendir arkadaş demeden geçemiyorum. Şovun ve yeteneğin bir arada en iyi şekilde nasıl kullanacağını anlatan nefes kesici bir illüzyon olduğu gerçeğini kabul etmemiz gerekiyor. Block’un bir trans haliyle aracıyla bütünleşerek virajdan viraja kaydığını görüyoruz. En iyi Ken Block Driftini izlediğimizde bütün konseptin arabada değil de sürücü de olduğunun kanıtı sanki. Bu arada tarihte ilk 37 metreyle atlama rekoru şüphesiz Ken Block’a aittir. Tabii bu rekor sonradan 41 metre ile Sebastian Ogier tarafından kırıldı.

Görüntülerin 1.40 dakikasından sonra gördüğümüz ginger segway üzerindeki orangutan etrafında defalarca 360 derece drift atması, hem müthiş hem de fazlasıyla karikatürize edildiği için komik. 🙂 Aynı orangutan ile yaptığı görülmeye değer komik şov dakika 5:30’dan sonra karşımıza çıkıyor.

Bazı insanların kıskanç ve çekemeyen gözlerle Ken Block’un yaptığı artistik hareketler için “kullandıgı arabayla zaten yapılır bu arkadaş, yaptığı bu akrobasi hareketlerini ben bile yaparım” diyen arkadaşlar acaba hiç 100 beygir gücü üzeri otomobil kullanmışlar mıdır? Merak ediyoruz. Bu arada Ken Block ben zenginim ve param ile araçları modifiye ederek istediğim şovu gerçekleştirip, videomu nete koyarım havasında olan bir pilot asla olmadı. Ken Block mesleğini yapan ve sponsorluktan kazandığı para ile sürüş okuluna yatırım yapan tutkulu bir pilottur.

Televizyondan izlediğiniz yarışlar sizi kesmiyorsa ve motorsporları hastasıysanız, Ken Block’un efsanevi driftlerini bir arada bulabileceğiniz http://www.hiztutkusu.com/ken-block/ adresinde yer alan diğer Ken Block videolarına göz atmanız yeterli olacaktır. Diğer en iyi Ken Block driftleri için mutlaka sitemizde yer alan diğer videoları izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bu arada videonun finaline kadar izleyecek olursanız, hintliler ile beraber dans eden orangutanın dans süpriziyle karşılaşabilirsiniz. 🙂

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …