Anasayfa / Araba Videoları / Kaza Videoları / Dehşet Verici Trafik Kazaları

Dehşet Verici Trafik Kazaları

Dehşet Verici Trafik Kaza Görüntüleri…

Birbirinden korkunç trafik kazalarını izledikten sonra, ne kadar dikkatli olduğunuzu tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kısa anlık yaşanan bir dikkatsizliğin bizlere ve başkalarının hayatına mal olabileceğini kesinllikle unutmamız gerekiyor. Trafikte seyir halindeyken yanaşan otomobiller, yol vermek isteyemeyen sürücülerin kazalarından derleme görüntülerden oluşuyor. Akla zarar kazalar, araçların ve mobese kameralarına takılan trafik kazalarının tümü dehşet verici kaza görüntülerinde oluşuyor ve bu kadar da olmaz ama dedirtecek cinsten.

Görüntülerdeki ağır vasıta araçları olan kamyonların yaptığı trafik kazaları diğer araçlara oranla çok daha fazla zarar verebiliyor. Kamyon ve tırların ebatları büyük olduğundan ötürü ister istemez trafikte halinde diğer araçlara sıklıkla zor dakikalar yaşattığı bir gerçek.Bu anlamda tır ve kamyon sürücülerinin diğer otomobillere oranla çok daha fazla dikkatli olması gerekmekte. Sıklıkla yerel ve ulusal basından “kamyon terörü” başlıklı haberler okuruz. Bunun elbetteki tesadüf olduğunu söyleyemeyiz. Bu sebepten ötürü çevre yolunda bir çok sürücüde kamyon fobisi oluşmuştur. Trafikte kamyon ve tırların sebep olduğu kazaların haddi hesabı yok.

1:00 dakikadan itibaren motosiklet sürücüsünün neredeyse kayarak tankerin altına girdiği sahneler insanı soluksuz bırakacak derecede dehşet. Tabii ki kayma sonucu motosikleti tankerin altında ezilirken, dikkatsiz motosiklet sürücüsü tankerin altına girmekten son anda kurtuluyor. Kazayı böylesine hafif bir şekilde atlatabildiği için kendisini oldukça şanslı saymalı. Hem tanker sürücüsünün dikkatsizliği, hem de motosiklet sürücünün dikkatsizliği kazanın ortaya çıkmasında esas sebep. Ve elbetteki kazanın gerçekleştiği yolun da boş olması da daha büyük bir kazanın yaşanmamasının gerçekleşmemesine sebep oluyor

İzlediğimiz dehşet verici kaza görüntülerinden anlıyoruz ki, sürücülerin trafik kurallarına uymadığı bir kez daha gözler önüne serilmiş oluyor. Bu görüntüleri ibretle izleyip ders almamak mümkün değil.

 

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

Kazayı Kurtarmaya Giden Vinç Böyle Devrildi

Per, Mayıs 21, 2015 11:21amURL:Embed:Kazayı Kurtarmaya Giden Vinç Böyle Devrildi Tonlarca ağırlıktaki vinç koptu ve …