Anasayfa / Araba Yarışları / Drift / Baba Oğul Drift Yapıyor

Baba Oğul Drift Yapıyor

Bu videoyu ilk izlediğimde bu adam ne yaptığının farkında mı? diye düşünmüş olsamda videonun sonunda geriye kalan tek endişe; çocuğun mutluluk çığlıklarının ardından kısılacak olan sesi olduğunu anladım. Ama hala çocuğun annesinin böyle bir adrenalin patlaması yaşamasına nasıl izin verdiğini merak ediyorum. Merak ettiğim başka bir şey de bir çocuk nasıl bu kadar cool olabilir? -Video sonundaki o tatlı hareket!

Trafiğe kapalı alana ve çocuğun sabitlendiği koltuğa dikkatle bakarsak yeterince tedbir alınmış olduğu görülmekte. Dikkatimi çeken en önemli şey ise babanın yola olan inanılmaz konsantrasyonu! Hem de oğlunun çığlıklarına rağmen. Profesyonel baba! Ayrıca babanın Breaking Bad’in Jesse Pinkman’ına benzerliği de gözümden kaçmış değil.

Ancak farklı bir açıyla bakarsak abartıyor da olabiliriz; belki de babanın tek amacı oğluna güzel bir pazar günü yaşatmaktı, ona deneyim kazandırmaktı! Şanslı çocuk, okul servisleriyle hiçbir problemi olmayacak! Sanırım bu kadar küçük yaşta adrenalin ve endorfinin böyle bir boyutunu tatmış olmak, hayatın ilerleyen zamanlarında yapılacak ‘bucket list’lerin de çıtasını yükseltecektir. Aklımızda oluşan tüm endişelere rağmen, bu tatlı çocuğun arkadaşlarından daha heyecanlı bir gün geçirdiği ortada. Böyle bir babaya sahipken ‘roller coaster’a kimin ihtiyacı var ki..

 

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

2017 Audi A4 Sport Sedan

2017 Audi A4 Sport Sedan 2017 Audi A4’ün sade dış görüntüsünün ötesindeki gücü anlamak için …