Anasayfa / Araba Videoları / Kaza Videoları / 1 Dakikada 5 Kaza Yapan Motor Sürücüsü

1 Dakikada 5 Kaza Yapan Motor Sürücüsü

1 Dakikada 5 Kaza Yapan Motor Sürücüsü

Tam tamına bir dakika gibi bir zaman içerisinde art arda beş kaza yapan acemi scooter motor sürücüsünün dramı kameralara böyle yansıyor. Bir dakikada 5 kaza yabilmek gerçekten tek kelimeyle bravo ! Bir yandan korkutan, bir yandan güldüren ve tek kelimeyle dünyanın en ilginç kazası diyebiliriz.

Acemi motosiklet sürücüsü tam tamına 1 dakika içinde tam 5 kaza yaptı ve sonunda çukura düştü. Acemi motosiklet sürücüsü önce bir arabaya çarptı, sonra bir diğerine, sonra bir motosiklete ve sonunda otobüse çarparak kötü bir şekilde inşaat halindeki çukura motosikletiyle beraber düştü. İzlemiş olduğumu görüntüler Çin’den. Acemi bir motosiklet sürücüsü periyodik aralıklarla 4 araca çarptıktan sonra yol kenarındaki inşaat halindeki barikatları aşarak dev çukura uçtuğu anlar mobese kameralarına takıldı.

Acemi motosiklet sürücüsü 5 ayrı kaza yaptı. Ve tüm bu kazalar sadece 1 dakika gibi kısa bir zaman zarfı içerisinde gerçekleşti. Mobese kamerasına yakalan bu feci kazalarını görüntüleri izleyenleri bu kadar da olmaz dedirtti. Trafik kalabalığının tam ortasında çarptığı otomobillerin sürücülerinden kaçmaya çalışan acemi motosiklet sürücüsünün aceleyle yaptığı kazalar gerçekten söze gerek bırakmadı, görüntüleri izlemek yetiyor. Acemi sürücü son olarak otobüse çarptı ve kısa bir sürede kendisini toparladı ama motoruna tekrar bindiğinde ise görüntüler tam bu noktada kesiliyor. Trafiği birbirine katan acemi sürücünün sağlık durumu veya yaşayıp yaşamadığı konsundaki akibeti ne yazık ki bilinmiyor. Ancak arkasında bıraktığı bu acı kazanın görüntüleri talihsizliğin kaydı gibi olduğu ne yazık ki bir gerçek.

Büyük ihtimalle talihsiz olan sürücünün gaz kolu takılı kalmış olması gerek. Büyük bir kaza atlatıyorsun ve yaşamış olduğun o kötü travma ile neden tekrar motosiklete biniyorsun, belki de yaşamış olduğu şokun farkında bile değil. İzlemiş olduğumuz bu görüntüler ülkemizde olsa idi o kadar arabaya vuran bir sürücüyü büyük bir ihtimalle döverlerdi, acı ama gerçek. Ama görüntülerden anladığımız kadarıyla o kadar araca vuran sürücüye herhangi bir araç sahibi tek laf etmedi…

Sola baktın, sağa da bakmak istersen şunu incele:

En Pahalı Araba Kazaları

Cts, Kasım 22, 2014 9:52amURL:Embed:En Pahalı Araba Kazaları… Dünyanın en pahallı trafik kazalarını merak etmiyor …